.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Miało być o ul. Głównej
Autor Wiadomość
redoxygene 
Moderator

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 6:43 pm   

Do Ciebie nic nie dociera, nawet tłumaczenie jak krowie na granicy, zatem nie udzielaj się na temat posiadania racji.

Gladzior 
Moderator

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:56 pm   

carewicz napisał/a:
Gladzior napisał/a:

Masz, cwaniaczku. http://bip.radom.pl/files...zyz%20Marek.pdf

Ale co z tego wynika, ignoranciku (tak w odpowiedzi na cwaniaczka)? Tyle, że średnie pobory miesięczne Czyża nie przekraczają 65% kwoty podanej przez Szymka.

Mi chodziło jedynie o zbicie twojego argumentu, że nie da się udowodnić jego zarobków.

Szymek
[Usunięty]

Wysłany: Pon Wrz 20, 2010 7:59 pm   

carewicz napisał/a:
Do Ciebie nic nie dociera, nawet tłumaczenie jak krowie na granicy, zatem nie udzielaj się na temat posiadania racji.
Takie pedagogiczne podejście laika. Czy moderator może coś z tym zrobić czy tak można bez końca??

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 11:56 am   

Gladzior napisał/a:

Mi chodziło jedynie o zbicie twojego argumentu, że nie da się udowodnić jego zarobków.

Ja nie mówiłem, że nie da się udowodnić jego zarobków - mi konkretnie chodzi o prowadzenie dyskusji z Szymkiem, który rzuca tekstami, których potwierdzić nie potrafi, a dużo rzeczy sobie z palców wysysa. Nie była to przecież dyskusja ogólna, ale nakierunkowana właśnie po to, aby to on konkretnie przytoczył skąd to wie.

PS. Gladzior, Ty jesteś tu modem - wywal tę część dyskusji do śmietnika.

Damian Maciąg 
Junior Admin
idealista?

Wysłany: Wto Wrz 21, 2010 10:06 pm   

Posty z wątku o bardzo dziwnym tytule...

carewicz napisał/a:
Nie rozumiem skąd u ludzi taka oczywistość występuje "źle=dyrektor". Jeśli się ma fatalnego nauczyciela, to oznacza, że dyrektora trzeba zwolnić? Czy usunięcie Kornatki z dyrektorowania WA cokolwiek zmieniło w zakresie architektury? A przecież wszyscy jak jeden mąż chcieli jego usunięcia.

A całość Szymek to się zaczęła od Twoich lekko dziwnych wniosków. A z mojej strony od Twojego czepiania się zarobków Czyża, o których nie masz pojęcia.

Miro napisał/a:
Teraz to ja muszę uśmiechnąć się do Moderatorów tego tematu. :oops:
Post kolegi Carewicza proszę przesunąć do "Miało być o Głównej" a obecny wątek jak najszybciej skasować. Z góry dziękuję.

KY napisał/a:
Tak swoją drogą to wydaje mi się, ża każdy moderator pownien mieć możliwosć edycji tego podforum...

Odpowiedz do tematu