.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Dzielnica 'Północ'
Autor Wiadomość
gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 7:46 pm   

NIEZREALIZOWANY PLAN BUDOWY DZIELNICY PÓŁNOC

antyprotekcioner napisał/a:
redoxygene napisał/a:
Ludzie! Czy wy naprawde nie rozumiecie czym rozni sie forma od tresci? Wiem, ze powszechne jest nierozumienie roznic pomiedzy jednym i drugim, ale pokombinujcie. Nie chodzi o te wypowiedz tylko, tylko o wszsytkie jego wypowiedzi. Czy kiedykolwiek mowilem cos o banowaniu mantisa czy lecha, z ktorymi sie nie zgadzam? Zastanowcie sie moze dlaczego.

plan mieszka I wraz z dzielnica polnoc trasa N-S bezkolizyjna chrobrego itp..
http://www.fotosik.pl/pok...fbc41c2ee6.html

redoxygene
Gość
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 7:14 pm   

Powiem szczerze, ze to jest jedyna rzecz, ktora mnie bardzo zastanawia-dlaczego nie kontynuuje sie budowy polnocnego osiedla? Przeciez to jest idealne miejsce w naszym miescie pod duze inwestycje mieszkaniowe. Mam nadzieje, ze jeszcze sie go doczekamy, moze nie w tak megalomanskim ksztalcie, ale przynajmniej w polowie:)

green 

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 9:37 pm   

A południe to dopiero nie dokończone osiedle miało być największe w mieście.

danius14 

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 9:51 pm   

Zauważyłem że Radom zamiast się powiększać.... to ludzie upychają się w centrum miasta ...

Osiedle Gołębiów II jedynie rozwija się w ekspresowym tempie ...

Południe... od dziecka (nie wiem czemu) ale kojarzyło mi się z nowoczesnym osiedlem... za takie je uważałem. Jednakże teraz to tylko.... zwykłe blokowisko

gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Sob Maj 09, 2009 10:08 pm   

redoxygene napisał/a:
Powiem szczerze, ze to jest jedyna rzecz, ktora mnie bardzo zastanawia-dlaczego nie kontynuuje sie budowy polnocnego osiedla? Przeciez to jest idealne miejsce w naszym miescie pod duze inwestycje mieszkaniowe. Mam nadzieje, ze jeszcze sie go doczekamy, moze nie w tak megalomanskim ksztalcie, ale przynajmniej w polowie:)

A ja jeszcze dodam, że w latach '80 kiedy już dopinano projekt budowy samego osiedla,( bo na całą dzielnicę jak zwykle nie starczyło środków) obecnego Michałowa, miało ono nazywać się właśnie Osiedle Północ. Jadnak zrezygnowano z tej nazwy.

redoxygene
Gość
Wysłany: Sob Maj 09, 2009 11:59 pm   

gregory_z_radomia napisał/a:

A ja jeszcze dodam, że w latach '80 kiedy już dopinano projekt budowy samego osiedla,( bo na całą dzielnicę jak zwykle nie starczyło środków) obecnego Michałowa, miało ono nazywać się właśnie Osiedle Północ. Jadnak zrezygnowano z tej nazwy.

Miejmy nadzieje, ze tak sie wlasnie bedzie nazywac, jesli sie rozbuduje. Jednak tu nie chodzi o osiedle, tylko o dzielnice. Chodzilo bowiem o wydzielenie w Radomiu 3 formalnych dzielnic o nazwach "Północ", "Południe" i "Śródmieście", gdzieniegdzie podpisywane jako "Centrum". Stad tez dzielnica miala byc Polnoca, tak jak elektrocieplownia, ktora byla wlasnie po to budowana, a osiedla, tak jak opisane jest na planie, to Michalow, Jozefow, Brzustowka i Mleczna.

Psycho_Mantis 
Moderator

Wysłany: Nie Maj 10, 2009 12:32 pm   

redoxygene napisał/a:
gregory_z_radomia napisał/a:

Miejmy nadzieje, ze tak sie wlasnie bedzie nazywac, jesli sie rozbuduje. Jednak tu nie chodzi o osiedle, tylko o dzielnice. Chodzilo bowiem o wydzielenie w Radomiu 3 formalnych dzielnic o nazwach "Północ", "Południe" i "Śródmieście", gdzieniegdzie podpisywane jako "Centrum". Stad tez dzielnica miala byc Polnoca, tak jak elektrocieplownia, ktora byla wlasnie po to budowana, a osiedla, tak jak opisane jest na planie, to Michalow, Jozefow, Brzustowka i Mleczna.

Dokładnie tak jak z Os. Południe :) Os. Południe to de facto dzielnica tworzona przez dwa osiedla: Kochanowskiego i Kolberga :)

Odpowiedz do tematu