.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
U kogo ubezpieczenie?
Autor Wiadomość
ralus 

Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 1:52 pm   U kogo ubezpieczenie?

Mam na myśli bezpośrednią firmę. Chcę kupić AC + OC.
Mbank w sumie ubezpieczenia podaje wartość o 10 tysięcy niższą niż ta którą zapłaciłem.
Krętactwo?

kgebczyk 

Wysłany: Pon Kwi 20, 2015 10:12 pm   

Ja 3 lata temu zacząłem się ubezpieczać w firmie TUW TUZ.
Wybór na tamtą chwilę podyktowany był skrajnym niemal dążeniem do minimalizacji wydatków.
W zeszłym roku przyszło mi zgłosić szkodę a AC (wybita szyba w nocy pod blokiem :evil: ) i byłem pełen obaw co do sposobu w jaki zostanę potraktowany... Wbrew temu co myślałem likwidacja szkody odbyła się naprawdę szybko i skutecznie.
Mogę tylko polecić, zwłaszcza że ceny mają konkurencyjne. Przynajmniej u brokera u którego ja zawierałem umowę (jak coś to na PW, żeby nie było reklamy).

ralus 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 2:01 pm   

A można wiedzieć jak duże były różnice w wysokości składek? Tak mniej więcej? Przyznam, że sama nazwa firmy kompletnie nic mi nie mówi.

kgebczyk 

Wysłany: Wto Kwi 21, 2015 9:53 pm   

Już teraz dokładnie nie pamiętam.. ale przyjmijmy że gdy w Hestii miałbym zapłacić za pakiet AC+OC 1000pln to w TUW TUZ było to 700. Różnica niebagatelna a dodatkowo miałem NNW i ubezpieczenie ruchomości w mieszkaniu (zakresu ubezpieczenia nie pamiętam i nie chce mi się grzebać w papierach).

norek 

Wysłany: Śro Kwi 22, 2015 5:51 am   

Polecam Biuro Ubezpieczeń "Alpina" w Stokrotce na Ustroniu obok Feniksa.Dobierają tam ubezpieczenia Korzystne dla Klienta.Dwa razy korzystałem z AC i nie było problemów z kasą.I termin krótki i kwota normalna,nie zaniżona.Na stronie motoru jest ranking firm,które mają niskie opłaty,ale potem jest problem z odzyskaniem kasy za szkodę.Nie polecam tych "Najtaniej"

ralus 

Wysłany: Śro Kwi 22, 2015 1:55 pm   

Jeśli chodzi o firmy regionalne to mnie interesują konkretnie Białobrzegi, nie Radom ;-)

Miłostka 

Wysłany: Czw Kwi 23, 2015 8:31 pm   

Przecież u Wielusińskich masz normalnie okna. Nie tobie pisałam czasami o BP u nich?
Pytałeś tam?

ralus 

Wysłany: Pią Kwi 24, 2015 2:06 pm   

Nie wiedziałem, że mają też okna. A jakieś ceny? Jak to wypada na tle innych firm?

Miłostka 

Wysłany: Pon Kwi 27, 2015 5:42 pm   

Hmm... zadzwoń albo idź do biura. Przecież cena okna zależy od setki tematów.
A jeśli to ma być jakieś większe zamówienie to po prostu negocjuj.

ralus 

Wysłany: Wto Kwi 28, 2015 1:57 pm   

Temat powinno się udać ogarnąć w najbliższych dniach - zobaczymy.
Generalnie po kilku zapytaniach wysłanych do różnych firm mam wrażenie, że mało kto podchodzi do tematu poważnie.

Miłostka 

Wysłany: Śro Kwi 29, 2015 5:54 pm   

Firmy w Polsce mają takie podejście, że jeśli mają klientów, to nie mają się co przejmować wiadomościami mailowymi.
Bo po co?

ralus 

Wysłany: Pon Maj 04, 2015 2:10 pm   

Nie ma tematu - mamy mieć wszystko zrealizowane w drugiej połowie miesiąca. Zamówienie spore, rabat zadowalający, ale najważniejsza słowność - jak na razie co mówią, to jest realizowane.

Miłostka 

Wysłany: Wto Maj 05, 2015 8:37 pm   

Jak rozumiem masz to wszystko dokładnie spisane w umowie, zgadza się?

ralus 

Wysłany: Pią Maj 08, 2015 4:35 pm   

Tak, wszystko spisane. Do końca kolejnego tygodnia okna mają być gotowe i wstawione. Jeśli coś odbyłoby się po terminie, to na pewno o tym wspomnę na forum.

Odpowiedz do tematu