.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Przesunięty przez: rj
Wto Lut 05, 2013 9:31 pm
Izba Skarbowa dla Ziemi Radomskiej
Autor Wiadomość
maximus 

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 9:22 pm   Izba Skarbowa dla Ziemi Radomskiej

Wiem, że to nie o inwestycji, ale o ważnym temacie. Jakiś czas temu całkiem niedawno została zlikwidowana IZBA SKARBOWA w Radomiu. Były niby protesty ale jak zwykle nic nie dały. Izba Skarbowa z Kielc przejęła funkcje radomskiej. Kilka dni temu pojawił się artykuł

http://podatki.onet.pl/re...4,1,prasa-detal

Jest to kolejny krok reorganizacji urzędów. Czy w takim razie możemy się spodziewać, że radomskie urzędy będą miały dyrektora w Kielcach?
"Gratuluję" nam wszystkim kolejnej utraty miejsc pracy w regionie a w szczególności posłom i innym politykom wybranym z naszego regionu. Ciekawe czy wiedzieli o takich planach reorganizacji? A jeśli nie wiedzieli to tym gorzej, bo to znaczy, że wogóle nic nie robią.

Przy okazji czy ktoś ma dokładne dane o bezrobotnych w Radomiu i powiecie? Te które są na stronie PUP są zbyt skąpe. Chodzi mi o zawód bezrobotnych i wykształcenie (kierunki a nie tylko czy wyższe, czy średnie).
Ostatnio zmieniony przez rj Wto Lut 05, 2013 9:29 pm, w całości zmieniany 1 raz  

redoxygene 
Moderator

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 9:27 pm   Re: IZBA SKARBOWA

Nie będziemy mieć nic w Kielcach, tylko zwyczajnie zamiast 2 urzędów miejskich będzie jeden. Sama istota wg mnie jak najbardziej słuszna, bo dzięki takiej zmianie dyrektor generalny, jeśli oczywiście decyzje nie będą polityczne, będzie miał pełny obraz wydajności i kosztów urzędów, a te będą niższe poza dużymi miastami, co powinno powodować zwiększenie roli mniejszych miast w siatce urzędów.

maximus 

Wysłany: Wto Lut 05, 2013 9:52 pm   

No jakoś mnie to nie przekonuje , cytuję "Każda izba skarbowa ze wszystkimi podlegającymi jej urzędami skarbowymi ma być jedną jednostką budżetową z jednym dyrektorem."

A trzeci urząd czym będzie, gdzie będzie, jaki będzie?

Odpowiedz do tematu