.:: Forum :.. Strona Główna .:: Forum :..
Osoby zamieszczające wypowiedzi na Forum rozpowszechniają swoje wypowiedzi na własną odpowiedzialność. Każdy wyrażający swoje opinie na Forum ponosi odpowiedzialność za wszelkie roszczenia osób trzecich z tytułu naruszenia praw tych osób.

FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy
RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj  DownloadDownload
 Ogłoszenie 
WALCZYMY O WOJEWÓDZTWO RADOMSKIE       Regulamin Forum     Przydatne narzędzia i gadżety: Jak cytować artykuły z prasy? | Logotypy do cytowań

Odpowiedz do tematu
Poprzedni temat :: Następny temat
Plan budowy trasy NS z lat 70-tych
Autor Wiadomość
gregory_z_radomia
[Usunięty]

Wysłany: Pią Maj 08, 2009 8:51 pm   

PLANY BUDOWY TRASY NS Z LAT '70

gregory_z_radomia napisał/a:
Gladzior napisał/a:
Co twój ostatni post wnosi do tematu gregory?

Przeczytaj ten post i będziesz wiedział

to projekt trasy n-s z 79 roku wraz z bezkolizyjnymi zjazdami itp. miala biegnac caly czas przy torach nie szklana a dalej nie wiem. a teraz :cry:
http://www.fotosik.pl/pok...fbc41c2ee6.html

antyprotekcioner napisał/a:
Gladzior napisał/a:

to projekt trasy n-s z 79 roku wraz z bezkolizyjnymi zjazdami itp. miala biegnac caly czas przy torach nie szklana a dalej nie wiem. a teraz :cry:

Tak świetnie to widać.
Widać tam również inne ciekawe rzeczy,ale żeby nie robić bałaganu, zwracam się do Ciebie Antyprotekcjonerze z pomysłem utworzenia w kategorii "Inne tematy" specjalnego wątku "Niezrealizowane projekty" i umieszczania w nim wszystkich innych "rodzynków" których spodziewam się że posiadasz wiele. Tak więc do dzieła. Na początek powklejaj wszystkie projekty które posiadasz, chętnie o nich podyskutuje.

Gladzior napisał/a:

Tak świetnie to widać.
Widać tam również inne ciekawe rzeczy,ale żeby nie robić bałaganu, zwracam się do Ciebie Antyprotekcjonerze z pomysłem utworzenia w kategorii "Inne tematy" specjalnego wątku "Niezrealizowane projekty" i umieszczania w nim wszystkich innych "rodzynków" których spodziewam się że posiadasz wiele. Tak więc do dzieła. Na początek powklejaj wszystkie projekty które posiadasz, chętnie o nich podyskutuje.
ale przyznaj ze to co robia teraz z naszym miastem to smiech w porownaniu z planami komunistow. a pieiadze z uni przepadaja na zwezanie drog. gdzie ten post?"Niezrealizowane projekty"

Odpowiedz do tematu